Tesla’nın yarı kamyon teslimatları Aralık ayında Pepsi ile başlayacak

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter aracılığıyla şirketin ilk elektrikli kamyonunun 1 Aralık 2022’de Pepsi’ye teslimatlara başlayacağını doğruladı.

Yarı kamyon başlangıçta 2017’de ortaya çıkmıştı ve 2019’da üretime başlaması gerekiyordu.

Bu orijinal sevkiyat penceresi, Tesla ile birlikte daha sonra, Ekim 2022’de ilk müşterisi Pepsi için kamyon oluşturmaya başlayacağını belirtti. 1 Aralık’ta Pepsi’ye! ”

Yarı, 500 mil çeşitliliğin yanı sıra yüklendiğinde yaklaşık 20 saniyelik 0-60 zaman vaat eden bir kamyon ve Tesla’nın bu elektrikli araçlardan 100’üne sahip olduğu belirtiliyor.

Semi, Tesla’nın elbette kapıdan çıkmak için mücadele ettiği tek araç değil. İş, aynı şekilde CyberTruck için farklı üretim tarihlerini de kaçırdı, Musk şimdi belirli bir aracın gelecek yıl ortasında üretime geçeceğini belirtti.

Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği görülmeye devam edip etmeyeceği, ancak yarı üretimin ilerlemesi Tesla’nın şimdi birlikte hareket etmeye başladığını düşündürebilir.

Diğer Tesla araçlarının satın alınması şu anda basit değil. Dünyanın çevresindeki parçaların eksikliği tüm otomobil üreticilerini etkiledi ve Tesla farklı değil. Tesla EV’ler için sevkiyat pencereleri, bir süredir satışta olanlar için bile uzundur.

Aynı şekilde denetlemeyi sevebilirsiniz:

İndir: IOS 16.1 Beta 4 halka açık olarak piyasaya sürüldü

Kötü iOS 16 Pil Ömrü Drenajı Nasıl Onarılır [Kılavuz]

İPhone’da Jailbreak iOS 16.0.2 ve iPad Durum Güncellemesi

iOS 16 uyumlu ve desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazları

iOS 16 Gizli Özellikler: 100+ Değişiklik Apple bize anlatmadı

İndir: iOS 16.0.2 OTA Profil Dosyası, IPSW bağlantıları yayınlandı

İOS 16 Final IPSW bağlantılarını indirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, artı [Öğretici] ‘de kuruldu.

Twitter’da veya Instagram’da bize uyabilir ve hatta Microsoft, Google, Apple ve Web’den en sonuncular hakkında kendinizi güncel tutmak için Facebook sayfamızı sevebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *