HASTADAY ÖDÜL GİRİŞİ: Kemikleri Yazdırma

3D baskının sadece filamentin rulolarının yanı sıra reçine kablolarının yanı sıra olduğuna inanacaksınız. Gerçek şu ki, orada çok sayıda daha fazla 3D baskı teknolojisi var. Güçlerden kağıda ne olursa olsun, 3B model üretmek için kullanılabilir. [Jure] ‘nin HACKADAY ÖDÜL GİRDİĞİ Bu Weirder 3D üretim tekniklerini kontrol etmek için ima edilir. Bu, minerallerden yapılan nesneleri yavaşça oluşturan, bir toz haznesi üzerinde bağlayıcı bırakan bir yazıcıdır.

Toz yazıcıyla ilgili temel endişe, bu yazıcının hangi malzemenin kullanacağı tam olarak. Bu proje için [Jure], kilo kadar kemiklerin yaklaşık% 70’ini oluşturan bir mineral olan hidroksiapatit ile yazdırmayı planlıyor. Kemikleri Yazdırma – Evet, bunu yaparlar – çok maliyetlidir ve çeşitli uygulamalara sahiptir.

Bu yazıcının tarzı beklediğiniz hakkında. Pudra, bir pistonun çerçeveye düşmesi için bir piston, bir pistonun yanı sıra, geniş stil yazıcılar için geliştirilen endüstriyel bir mürekkep püskürtmeli yazıcı kafasını dağıtmak için bir rulo ile bir kartezyen tarzı. Bu muhteşem bir iş parçası ve gördüğümüzden çok daha iyi toz yazıcılardan biri ve [Jure] bununla ne yaratabileceğini görmek için sabırsızlanıyorum.

HackaDayPrize2017 şunlardır:

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *