Apple 25 Mart’ta çevrimiçi yayınlayacak “It’s Show Time” etkinliği, iOS, Mac, Apple TV, Chrome, çok daha fazlası

Apple’ı dün 25 Mart medya etkinliği düzenleyeceğini açıkladı. Geçen yılki Mart etkinliğinin aksine, bu, şovda hepimizin memnun edebilmesini sağlamak için internette çevrimiçi olarak yayınlanacak.

Her zaman olduğu gibi, Chrome, Firefox veya Edge’in yeni bir sürümünü kullanıyorsanız, iPhone, iPad Touch, Mac veya Apple TV’nizde veya internette etkinliği görüntüleyebilirsiniz.

Etkinliğin kendisinin Apple’dan en az iki yeni hizmet ürününün ifadesini görmesi bekleniyor. Birincisinin, Apple’ın yapı platformunu satın almasına dayanan bir üyelik dergisi hizmeti olduğuna inanılıyor.

Apple News üzerine inşa ederek, Apple’ın dijital dergi alemiyle neler bitirebileceğini görmek büyüleyici olacak. Bununla birlikte, yıllarca çalışmalarda arı olan video akışı hizmeti çok daha büyüleyici olacak. Apple, uzun süredir kendi birinci taraf malzemesinde çalışıyor, yol boyunca çok büyük.

Her iki hizmetin de gün ışığını görebilecek başka şeyler olmasına rağmen, her iki hizmetin de açıklanacağı garanti edilmektedir. Hiçbir donanım duyuru beklenmese de, yeni iPad’lerin söylentilerine rağmen, önceki söylentilere inanılırsa güncellenmiş AirPod’ları görebiliriz. Eminim ki, kimin hemfikir olacağını çok sayıda anladığımız gibi. AirPod’lar artık pillerin başarısız olmaya başladığı hayatında o zamana ulaşırken, hepimiz bir güncellemeye hazırız.

Etkinliğin kendisi 25 Mart’ta Apple Park’taki Steve görevleri sinema salonunda yer alacak ve Pasifik saatinden itibaren yer alacak. Bekleyemeyiz, ne duyurulursa ne olursa olsun büyüleyici bir olay olacağından emin olabiliriz.

Aynı şekilde denetlemeyi sevebilirsiniz:

Test için iOS 12.2 Beta 5 IPSW bağlantılarını, OTA güncellemesini indirin

Jailbreak [Kılavuz] için iOS 12.1.4 IOS 12.1.1 Beta 3

Jailbreak iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 UNC0ver ile Beta 3 yanı sıra Cydia’yı kurdu, işte tam olarak nasıl [Eğitim]

Jailbreak iOS 12.1.4 Luca’nın Webkit Suposit’ini kullanmak yakında mümkün olabilir

IOS 12.1.4 IPSW bağlantılarını, OTA güncellemesini önemli Facetime Hata Patch ile indirin

En İyi Galaxy S10 / S10+ / S10E Durum Listesi: Tam işte korunması gerekenler

Galaxy S10 / S10+ / S10E Ekran koruyucusu Temperli Cam ile: Tam işte en iyileri

Twitter’da bize uyabilir, bizi Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son herkese güncel tutmak için Google+’da dairenize ekleyebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *