Geeky Düğün Etkinliği için Centerpieces

[Bill Porter] şimdi evli bir adam, yanı sıra yeni karısının, [Mara], harika. Özel yapımı yan yana LED centerpieces dahil olan Geekiest düğünlerinden birini bir araya getirdiler.

Lazer yerine, her merkezde plastik panelleri oyma yerine, [Bill] kandırdı [Mara] siluet Cameo Ana Sayfa Vinil Kesici – Davetiyelerini – akrilik panelleri oyma içine soktu. Son derece ince plastikten inşa edilmiştir, ancak çiftin, sac koyduktan sonra kazınmış plazikleri parçalamayı başarabildikleri gerçeği, üreticisi normalde scrapbooking için kullanılan bir şey için son derece mükemmel olsa da.

Her bir merkezin tabanına gelince, [Bill], 3D yazıcısında birkaç muhafazayı çırptı ve 18650 lityum iyon hücresinden birkaç pil takımı geliştirdi. Her tabandaki dokuz LED, LED şeritleri de dahil olmak üzere önceki bir işten kalanlar, bir resepsiyon salonunda birkaç saat çalışmaya tam olarak uyuyordu.

Müthiş bir durum için harika bir gelişme, yanı sıra Sihouette Cameo’nun plastik kesme kabiliyetinden gerçekten memnun kalıyoruz. Orada son derece büyük iş.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *