Zeki anakart hack 90’ların anakartının geç saatlerinde 2000’lerin başlarına

getiriyor, bazı insanlar şartnamelere bir gereklilik olarak bakıyorlar ve diğerleri onlara bir zorluk olarak bakıyorlar. Bunu Hackaday’da okuyorsun, bu yüzden nerede [Necroware] düşer. Mola altındaki videoda, 90’lı yılların anakartının geç saatlerinde ortak bir ortadan kaldırdığını göreceksiniz ve SPEC sayfasını geçer.

[NECROWARE] Tüm lehimleme demir reklamların, insanların lehimleme ile bitirdiğini düşünüyor mu? Asus P / I-P55TP4XEG’yi Asus P / I-P55TP4XEG’yi Asus P / I-P55TP4XEG’yi çok daha yetenekli hale getirmek için diğer fırsatları aradı. . Ve başardı. Anakartın harici bir voltaj regülatörü panosuna sahip olma yeteneğine sahip olduğunu, [NECROWARE] bir tane yaptığını fark etmek, böylece soket 7 panelin CPU’ya tek bir voltajdan çok daha fazla sağlayabilmesi için, bir Pentium 133’ten yükseltme yapmasını sağlayabilir. Bir Pentium MMX 200.

Yükseltme kısmen başarılı olsa da, soket 7 ve çok soket 7 dokümantasyonuna derin bir dalış yapılırken, taktiksel bir saat pimi üzerinde bir çekme direnci ihtiyacını gerçekleştirmesine yardımcı oldu. Sonra, [NECROWARE] tam turbo gitti ve bu yazarın en sevdiği tek çekirdekli CPU’yu her zaman sokete soktu: AMD K6-2 450, bir CPU, kurulun orijinal yeteneklerinin ötesinde bir CPU.

Tabii ki, her şeyin pentiums hakkında olduğunu göstermeye gidiyor. İhtiyacı olan ve bu müthiş hack’i öneri hattına bırakmak için [BaldPower] sayesinde!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *