Wondershare Repairit, Mac veya PC’de

bozuk dosyaları onarmak için mükemmel bir araçtır. İşte detaylar.

Videoları kaybetmek kimsenin eğlence fikri değildir, çünkü bir düğün günü, bir bebeğin ilk adımları veya spor etkinliği olsun, bazı önemli görüntüleri kaybettiğiniz anlamına gelebilir.

Her neyse, bir videoyu hayata döndürmenin bir yolunu bulmak çok önemli ve şu anda Wondershare sayesinde bunu yapmanın harika bir yolu var.

Wondershare Repairit, herhangi bir nedenle erişemeyeceğiniz videoları onarmanın harika bir yoludur ve şimdi hem Windows hem de MacOS için indirebilirsiniz. Hatta ücretsiz olarak deneyebilirsiniz, böylece sizin için işe yarayacak bir şey olup olmadığını bilmeden önce uygulamayı bir dönüş için almak için para harcamanıza gerek kalmaz.

Wondershare Repairit – Bir Giriş

Onarım bir video onarım aracıdır ve bu kadar güçlü hale getirebilir. Ancak, Excel, Word, PowerPoint ve daha fazlası dahil olmak üzere popüler uygulamalardan popüler dosyalar da dahil olmak üzere bu uygulamanın kurtarabileceği daha fazla dosya var. İnternetten indirdiğiniz dosyaları kurtarabilmeniz için PDF’ler de desteklenir.

Belge veya video olmayan bir dosyayı onarmanız mı gerekiyor? Sorun değil, onarım, M4A, ACC ve MP3 gibi ses dosyalarını da işleyebilir.

Ana Özellikler

Onarımı bu kadar güçlü kılan şeylerden biri, onarabileceği dosya türlerinin sayısıdır, ancak aynı zamanda temel bir mod aracılığıyla neredeyse otomatik olarak yapabilir. Bununla birlikte, biraz daha fazla kontrole ihtiyaç duyanlar, bir dosyanın özellikle kötü hasar gördüğü durumlar için bir adım daha ileri gidecek gelişmiş bir video onarım özelliğinden de yararlanabilir. Kullanıcılar, sihrini çalışırken bir kılavuz olarak kullanması için onarım için örnek bir video bile sağlayabilir.

Çevrimiçi Tamir

Sadece bir videoyu onarmak için bir uygulamayı indirmek istemiyor musunuz? Onarım Online, yalnızca videoları onarabilen ana onarım uygulamasına web tabanlı bir alternatiftir, ancak ihtiyacınız olan bir şeyse bunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 200MB’a kadar olan video dosyaları, günde 10’a kadar video onarımı ile onarılabilir.

Repairit’i indirmek isteyenler şu anda uygulamada ellerini Wondershare web sitesinden alabilirler.

Ayrıca kontrol etmek isteyebilirsiniz:

İPhone ve iPad Durum Güncellemesinde Jailbreak iOS 15.6

İndir: iOS 15.6 Final IPSW bağlantıları OTA dosyaları ve iPados 15.6

iOS 16 Beta uyumlu ve desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazları

iOS 16 Beta 5 İndir, Çıkış Tarihi: Apple’ın ne zaman yayınlaması bekleniyor?

İndir: iPhone için iOS 16 Beta 4 IPSW bağlantıları, iPad Out Out Devs için

iOS 16 Beta 4 Profil Dosyası Dev Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin İndirilmesi

İOS 16 Beta 4 IPSW bağlantılarını indirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad [Öğretici] ‘e yükleyin.

Bizi Twitter’da veya Instagram’da takip edebilirsiniz ve Microsoft, Google, Apple ve Web’den en sonunlarda kendinizi güncel tutmak için Facebook sayfamızı bile sevebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *