Wondershare Repairit, Mac veya PC’deki

Wondershare onarımı üzerindeki bozulmuş verileri onarmak için en iyi araçtır. Tam burada ayrıntılar.

Videoları kaybetmek kimsenin eğlence kavramı değildir, çünkü bir düğün etkinliği günü, bir bebeğin ilk adımları veya spor etkinliği olsun, bazı önemli görüntüleri kaybettiğinizi gösterebilir.

Her neyse, bir videoyu hayata döndürmek için bir yöntem keşfetmek büyük bir teklifin yanı sıra ideal, şimdi Wondershare sayesinde bunu yapmak için oldukça harika bir yöntem var.

Wondershare Repairit, herhangi bir nedenle erişemeyeceğiniz ve şimdi hem Windows hem de macOS için indirebileceğiniz çalışma videolarını onarmak için harika bir yöntemdir. Ücretsiz için bile deneyebilirsiniz, böylece sizin için işe yarayacak bir şey olup olmadığını anlamadan önce uygulamayı bir dönüş için almak için herhangi bir para harcamanız gerekmez.

Wondershare Repairit – Bir Giriş

Onarım, bir video onarım çalışması aracıdır ve onu bu kadar güçlü hale getirebilir. Bununla birlikte, Excel, Word, PowerPoint ve daha fazlası dahil olmak üzere önemli uygulamalardan gelen önemli veriler de dahil olmak üzere, bu uygulamanın kurtarabileceği çok daha fazla veri var. PDF’ler benzer şekilde desteklenir, böylece internetten indirdiğiniz her türlü veriyi geri kazanabilirsiniz.

Kağıt veya video olmayan bir veri çalıştırmanız mı gerekiyor? Sorun değil, onarım da M4A, ACC ve MP3 dahil olmak üzere ses verilerini de yönetebilir.

Ana Özellikler

Onarımı bu kadar güçlü kılan şeylerden biri, onarabileceği veri türlerinin sayısıdır, ancak aynı şekilde her şeyi temel bir modla hemen yapabilir. Bununla birlikte, biraz daha fazla yönetenler, aynı şekilde, bir verinin özellikle çok hasar gördüğü durumlar için ek olarak bir adım atacak gelişmiş bir video onarım çalışması işlevinden yararlanabilirler. Bireyler, sihrini çalışırken bir rehber olarak kullanmak için onarım için örnek bir video bile sağlayabilir.

Çevrimiçi Tamir

Sadece bir videoyu tamir etmek için bir uygulamayı indirmek istemiyor musunuz? İnternet’teki onarım, yalnızca çalışma videolarını onarabilen birincil onarım uygulamasına web tabanlı bir alternatiftir, ancak bu, bunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 200MB kadar boyutta video verileri, günde 10 video onarım hizmeti ile onarılabilir.

Repairit’i indirmek isteyenler, Wondershare web sitesinden şimdi ideal ideal uygulamaya ellerini alabilirler.

Aynı şekilde denetlemeyi sevebilirsiniz:

İPhone’da Jailbreak iOS 15.6 ve iPad Durum Güncellemesi

İndir: iOS 15.6 Final IPSW bağlantıları OTA verilerinin yanı sıra iPados 15.6

iOS 16 Beta uyumlu ve desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazları

iOS 16 Beta 5 İndir, Çıkış Tarihi: Apple’ın ne zaman yayınlaması bekleniyor?

İndir: iPhone için iOS 16 Beta 4 IPSW bağlantıları, iPad Out Out Devs için

iOS 16 Beta 4 Profil Veri Dev hesabı olmadan OTA güncellemesinin indirilmesi

İOS 16 Beta 4 IPSW bağlantılarını indirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, Xs Max, X, XR, 8, Plus, iPad [Eğitici] ‘de kuruldu.

Twitter’da veya Instagram’da bize uyabilir ve hatta Microsoft, Google, Apple ve Web’den gelen tüm güncellerde kendinizi güncel tutmak için Facebook sayfamızı sevebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *