Robot Büyük Ligler İçin Savaş: Valkyrie’nin yanı sıra, NASA’nın Johnson Area Center’ın yaklaşmakta olan Darpa robotik zorluğu için etkileyici gelişmesine rağmen, Darpa Zorluğu

. IEEE spektrumundaki çete, 1.9m’de olduğu gibi 125kg, 125kg, rafı yuvarlamak için hazırlanan tamamlanan bir ürün gibi görünmeyi yönlendirmeyi yönlendirirken, “Valkyrie” olan robotun kayma zirvesini aldı. Mücadelede diğer özel robotları görmeyi bekleyebiliriz, ancak bir dizi ekip bu yıl birkaç kez kapsadığımız Boston Dynamics Atlas robotu ile mücadele edeceğiz.

Birkaç ziyaretçi büyük olasılıkla “Hack Değil!” Bağlanma Beklentisi’nde Ancak yapmadan önce, bu zorluktaki robotların görevlerine bir göz atın ve bu alanın tam olarak ne kadar yeni olduğunu düşünün. Bu amaçla, NASA JSC ekibi, bir çözümü bir araya getirmek anlamına gelse bile, felaketleri çözmeye hazır görünüyor. Uzuvları hızlı bir şekilde sökülüp hatta ters çevrilebilirlik için tasarladılar: Kollar, sol bir kolu sağa dönüştürmek için sadece hafif ayarlamaların yanı sıra benzerdir. Bir tethiye ihtiyacı olan Atlas’ın aksine, Valkyrie pille çalışan, yanı sıra, birinin kırılmaması gereken bir saat önce koşabileceği yanı sıra, gövdeyi açmanın yanı sıra, demir adam film tarzını açın.

Takım aynı şekilde Valkyrie’nin daha insan görünmesini sağlamak için belirlendi, bu yüzden bir tür kıyafet olarak hizmet etmek için yumuşak bir malzeme katmanı eklediler. IEEE spektrumuna göre, DC ayakkabılarından gelen özel ayakkabılar bile alıyorlar. Yine de bazı faydacı ödünler var: Valkyrie, birçok karikatürde zamanla kısıtlı animatörler tarafından çekilen bir kısayolu kucakladı ve dört yerine el başına üç parmak seçti. Daha iyi bir görünüm için moladan sonra videoyu izlediğinizden emin olun.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *