Robotik Kaya Kağıdı-Makaslar asla kazanmanıza izin vermez

, böylece robotlar tic-tac-toe, satranç, tehlikede, ayrıca kaya-kağıt-makasta da baskın tipleri oldukları gibi izmaritlerimizi başlatmaz. Bu robot kolu her seferinde oyunda size çıkacak. Tutmak için sadece hızlı değil, ancak ne yapmayı planladığınızı ve ne yapmayı planladığınızı ortaya koyuyor. Bunların hepsi, harekete geçmeniz için hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Tokyo Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, yüksek hızlı bir elle yüksek hızlı vizyonu entegre etme konsepti ile geldi. Açıkçası bir milisaniye, seçtiğiniz adımı incelemek için gereken her şeydir. Elin fetih ayarını yazmak için aldığı zaman, yalnızca bundan daha uzundur. Klipteki klipte görebileceğiniz gibi, zaten 1-2-3 çekim protokolünü, yeni bir oyuna başlamak için herhangi bir operatör müdahalesini ya da sürekli olarak kurumaya çalışırken sürekli kurmayı anlamıyor. makine.

Daha önce bir yapımcı tarafından oyunda dövüldük. Bu, ilk kez insan oyuncunun özel ekipman giyme ve yapımcının bir çevrimiçi elden fiziksel birine taşınması gerektiği ilk kez.

[Reddit üzerinden]

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *