Bir MacBook’u

bir arkadaşınıza bir iyilik olarak tamir etmenin denemeleri, [Phil], hasarlı bir kulaklık jakı olan, bozuk bir klavye denetleyicisi ve fonksiyonel olmayan bir fan içeren bir unibody Macbook mantık panosu işlem görmüştür. Zavallı donanımın boşa gitmesine izin verecek biri değil, bu artık bu şimdi kırılan dizüstü bilgisayarları, elinden geldiğince parçaları temizleyerek tamir etmeye başladı. Her şey çalışmaya başladı, hem de süreçte lehimleme becerisinin son derece mükemmel bir ekranı olmakla sona erdi.

Klavye nakli için ilk adım, daha yaşlı, Unibody MacBook Pro 17 “klavyesi için yeni unibody Macbook’ta uygun şekilde boyutlandırılmış bir deliği kesmekti. Bu, unibodody öncesi durumun klavyesini keserek, ayrıca son derece çok dikkatli bir şekilde epoksifiye edilerek yapıldı. MBP, PROGRAMPAD denetleyicisinin yanı sıra, bu yeni elektronikler için şasinin içindeki bazı alanları keşfetmek için gereken programpad kontrol cihazının yanı sıra ayrı bir klavyeye sahipti. Bu alan, iç çamaşırların yanı sıra, birlikte ne olursa olsun, sıcak tutkalın liberal bir uygulamasının yanı sıra keşfedilmiştir.

Gelecekte, [Phil], çok daha fazla LED, 3,5 mm jak ve ayrıca TTL dönüştürücüyü, herhangi bir TRUE ‘Hacker’ dizüstü bilgisayar için bir zorunluluk eklemeyi planlıyor. Hala müthiş bir iş parçası, olağanüstü miktarda çaba ve bugün olduğu yerde almak için beceri.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *