R2D2, Sevgililer günü kartlarını bir yönetici gibi toplar

, her stajyerinizin Sevgililer günü kartlarını arkadaşlarından alacak bir kutu yapacağı kurum gününüze geri döner. Üzerinde genç mutant ninja kaplumbağalarıyla birlikte satın alma kartlarının düşkün anılarımız var. Bu özel bu özel hala güçlü oluyoruz. Bir ayakkabı kutusundan bir yuva yapmak yerine [Dr Franken Mağazası] Yedi yaşındaki çocuğuna, R2D2’nin yanı sıra ışıkların yanı sıra R2D2’yi geliştirdi. Evet, tamamen hile yapıyor. Ancak kim bir hacker babasını biraz eğlenceli hale getirebilir?

Bot bir masaüstü çöp kutusu olarak başladı. Tıpkı droid gibi görünen kubbeli bir üste sahiptir, ancak aynı şekilde kartların yerleştirilebileceği menteşeli bir açıklığa sahiptir. Kapağa, sesleri sunmak için bir radyo kulübesi gürültü oynatıcı tetikleyen bir eğim anahtarı bağladı. Bu gürültü modülleri, bu kapı zili hack gibi çok işlerde belirgindir. Son dokunuş (dıştaki droid tasarımının yanı sıra), çocuğunu R2’yi R2’yi sürdüren bir uzaktan yönetme araba ve kamyonu eklemekti.

Teslim ettiği kadar daha fazla ayrıntı istedik. Atlamadan sonra işin uzatılmış açıklamasını keşfedeceksiniz.

İlham – (Dr. Evil Voice AÇIK) Çok ilk derecedeyken, çok sayıda bizim gibi, “En iyi” Sevgililer Günü kartı kutusunu yapmanın yanı sıra, kimin kazandığını gördük. Benimkini kandırdım, folyoya sardığım, pembe ve mor kalpleri kullandılar, hem de bir kalbin şeklini açtığını, kazandığımdan emin oldum. Sonra Ashley’nin annesi adında bir kadın 4’x4 ‘platformu ile yürüdü. Bir kale oldu, 4-5 hikaye yüksek, kapsamlı blok görünümlü kale alıyorum. Kartları koymak için işleme köprüsü ile toplam. Açıkçası kaybettim. O gün kendi çocuklarım olduğunda, tüm kart sahiplerinin kart sahibini geliştirmelerinin yanı sıra kaybedilmemiz ve burada yaptığımızı düşündüğümde yardımcı olurdum. Programın, 7 yaşındaki çocuğuma söyledim, ona kadar ona yardım edeceğine inantığım, ancak bencilce, ashley’nin gençlerin gençlerin babasının yanı sıra yanı sıra yanı sıra yakın bir yerdeyim. Bazı teneke folyo ayakkabı kutuları …. (Dr. Evil Souse şimdi)

Çocuğum hevesli bir yıldız savaşları hayranı, seviyor, hem de yakın zamanda Legos’a / benimle uğraşmaya başladı. Bu yüzden şimdi bir şeyler eğlenceli bir şeyler yapmanın zamanı geldim. Bir masaüstü büyüklüğünde çöp kutusunu kullanma konsepti, Valentines kutusunu inşa etmekten bahsettiği kurumdan eve geldiğinde kafama takılabilir. Oradan, ışık eklediğimi düşündüm, sonra seslere inanıyordum, hem de 7 yaşındaki çocuğum Seth’in beni hareket ettirdiğini söyledi. Plan, sevgilileri toplamak için etrafta dolaşmasını sağlamaktı, hem de gençler onları ekledikleri gibi, eğim anahtarı R2’nin film sesleri yapmasına neden olur. Tüm hedefleri ve bir Cumartesi’nin yapması için çok daha iyi bir parçasını aldık!

Adım 1 – Amazon’da ideal boyutu satın aldık:

[Bağlantı kaldırıldı; Umbra küçük geri dönüşümlü için Amazon’a göz atın]

Adım 2 – Biz görünmesini beklerken, internette keşfettiğimde bazı Japonlar kendi kağıdını geliştirdi İnternette. Kullandığımız PDF’den PNG ekli. Esasen R2D2’nin “çöp kutusunu” bir parçasını aldı ve aynı zamanda 3 adet 8.5 x 11 kağıda şekillendirdi. Çöp kutusunun bir kısmı, ideal yükseklik ile ilgili olduğu gibi, ideal uyum için birkaç inç kırpma yapmam gerekti.

Adım 3 – Kağıt stilini teyp ile tenekesine taklit ettiğini test ediyoruz – içine girdiğimiz tek sorun, böyle bir şeyin tenekesinin dibinde daha küçük olamayacıydı, zaman çizelgemizi tekrar edemedim. Sadece doğru bir şekilde görünmesini sağlamak için uygun açılara stil, bu yüzden biraz iyi görünüyordu, ancak hala harika görünüyor. Walmart’tan 3M fotoğraf risksiz püskürtme yapıştırıcısı olan kağıdı yanı sıra kağıdı püskürtdük.

Adım 4 – Walmart’tan bir miktar gümüş plastik püskürtme boyası olan Can’ın üstünü boyadı, daha sonra bazı rastgele şekilli kareler bastırın, daha sonra en iyi çember tarzının yanı sıra en iyisidir (şekiller için MS boyasını kullandım. !!!) Onları dışarı çıkardık ve aynı şekilde püskürtme yapışır.

Adım 5 – Radyo Shack Parçaları Listesi:

1. Bir Kayıt / Oynatma Gadget –

2. 7 renk LED’i gereksinimi –

3. 800 OHM direnci (veya stokta sahip oldukları şeyle olabildiğince yakın olsun, 470, 200, 120 Ohm direnç ve bunları birbirine bağladık.

4. 9V pil

5. Metal LED tutucu (çöp tenekesine takmak için daha kolay ve daha basit görünmesini sağlar) –

Adım 6 – Son İki Parça – Biz PurcWalmart’ta 8 $ RC otomobil ve kamyona ve en iyi satın alma mobil ses kümesinden bir tilt anahtarı bulundu.

1. vywitch

2. Yeni Parlak RC / Kamyon (Yerel Walmart 9 $ ‘a sahipler, RadioShack benzer büyüklükteki bir kamyona sahipti, ancak 13 dolardı, bu yüzden iade ettik)

Adım 7 – Resimlere bakın. Tilt anahtarından en iyi alımdan gelen plastik plastik mahfazasını en iyi şekilde kestim ve ayrıca sıkıcı çöp kutusunun yan tarafında delintiğim bir delikle bağladım.

Adım 8 – Matkapun yanı sıra, LED’i CAN’ın önüne takın (ikinci LED tutucuyu, R2’nin gibi göründüğünü taklit etmek için herhangi bir LED olmadan kullanır, ancak yüksek olarak monte edilmiştir)

Adım 9 – R2D2 kayıt RadioShack Gadget’a web’den görünüyor – YouTube’da bazı mükemmel olanları keşfettik.

Adım 10 – 1inci sınıfa gidiyordu, çünkü R2’yi okudukça okuduktan kaçınmak için “Kayıt” düğmesini, yanı sıra, sesleri aldığımızda kayıt gadget’ının miktarı, aynı zamanda oynamayı tekrar ortadan kaldırdık. Swited ve sesleri aktif hale getirmek için lehimlenmiş tilt anahtarına yol açar.

Adım 11 – 9V pil kablolarının yanı sıra, gösterildiği gibi LED / dirençlere kabloyu doldurun:

Adım 12 – Kağıt, çöp kutusunun alt kısmının boyutunu aldık, yanı sıra RC kamyonunu üzerine tuttum. Lastiklerin etrafında izlendik, daha sonra bu deseni, sürücü tekerlekleri için 4 dikdörtgen deliğini kesmek için (ön tekerleklerin döndürülmesi için ek alanın) kesmek için bu deseni olabilir. Aynı şekilde, AÇIK / KAPALI’yı daha basit hale getirmek için ve ardından kamyonu CAN’nın altına bağlıyız. Yüzey için, bir karton çemberi kestik ve kamyonun üzerine koyulduk ve araba kullanırken tekerleklere yakalanmaktan gelen kartları tutturmak için kamyonun üzerine yerleştirdik.

Adım 13 – 9V’yi takın, eğim anahtarınızı test edin ve bir sürücüyü seçin! Seth R2’yi seviyor, yanı sıra, r2’nin filmin bir kısmında uçmasını sağlayan roketleri taklit edemedim, yine de başardıklarımızdan hoşlanıyordu. Bildiğim zaman kazanmasıyla seni güncelleyeceğim!

Adım 14 – İsteğe bağlı – Seth Bacak eklemek isterdi, bu yüzden serbest elden çekildikten sonra, onları kendisini reddetti, sonra da onları kartondan çıkardık. !

Daha fazla zaman geçirdiysek, daha büyük bir bütçenin yanı sıra, R2’nin kafa dönmesini bir kart bırakıldıktan sonra yapmak harika olurdu, ancak her zaman gelecek yıl, ayrıca 2 yaşındayım. gelecek!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *