Bir çok sıradışı Lego Walker

Lego Technic, müthiş bir şeydir, her türlü zorlu imalatın türünü yapmaya gerek kalmadan, her türlü mekanik tertibatların her şekilde oynamayı kolaylaştırır. [Touthomme] yakın zamanda reddit için böyle bir gelişmeyi yayınladı – oldukça sıradışı bir yürüteç tarzı.

Stil, tek tek çalıştırılmış bacaklarla tamamen dağıtır. Bunun yerine, iki ön ayak, bacakları oval bir parça gibi şekillendiren gövde hakkında dönen bir aks ile birleştirilir. Arka bacaklar aynıdır. Motorlu bir taşıma o zaman oval pist boyunca seyahat eder. Ağırlıklı taşıyıcı oval pistin önüne ulaştığında, vücudu öne döndürür, ön bacakların etrafında döndürülmenin yanı sıra tüm vücudu ters çevirerek, arka ayakların önündeki önden dönmesini önler. Döngü daha sonra tekrar tekrarlanır.

Bir oyuncaktan etkilenen saygısız tasarım, doğada görmeyi beklemeyeceğiniz bir şeydir, az sayıda hayvanın bu gibi düzenli rotasyon yapabilen mekanizmaların ilerlemiş olmamasıdır. Aynı şekilde, özellikle etrafta dolaşmanın yanı sıra, stilin kesinlikle merdivenlere tırmanmaya mücadelesi yapacağı bir yöntem olması muhtemel değildir.

Bazı sigorta sigortası lokomotion tekniğinin işe yaramaz olduğunu iddia ediyor, ancak hayallerimizi bu şekilde sınırlandırmayı sevmiyoruz. Bu yürüteç stilinin ideal olacağı bir duruma inanabiliyorsanız, yorumlarda anlayalım. Alternatif olarak, kendi yaplarınız için diğer yürüyüş stillerini düşünün. Mola sonrası video.

[İpucu için pedropol için teşekkürler!]

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *