Aeroponik hücre sarımsak, öne sürüklenen hücre paketlerini

özel fotoğraflar, başka hiçbir şeyin yanı sıra, “her yerde robotlar” tarafından “ROVOTSITING SUPERMARKET SARLICIC” hakkında bir twitter yayınladığımızda ortaya çıkan şey budur. Bu fotoğrafa çok daha çok baktık, çok daha fazla endişe ortaya çıktı, ayrıca Twitter’da yazara temasa geçemediğimiz gibi – işte öğrendiklerimiz!

Bu aeroponik bir hücredir – bir bitkinin büyümesi için uygun koşullar üreten bir çekişmedir. Aeroponiklerin, toprak veya hidroponik yöntemlerle karşılaştırıldığında, bitkinin toprak veya suya batırılmamasıdır. Bunun yerine, kökleri havada tutturulmasının yanı sıra, su sisiyle püskürtülür, ancak aynı şekilde bir sürü suyu sunar, aynı şekilde, hızlandırılmış kök büyümesi için düşük dirençli bir alana ek olarak, tüm bu elemanların besinsel şekilde hızlanmasını sağlayan tüm bu unsurlar emilimin yanı sıra bitkinin ilerlemesi. Bu hücre tarzı sadece mutfak alanında tezgahta küçük bir alan alır ve, bir haftada bir kez, karanfillerin en az yarısı filizlendi!

Bir sarımsak ampulü gibi, bu işin ona katmanları var – bu aeroponik hücrenin de aynı şekilde bir hücre düğümü! HücrelerOl işi, Lora’nın yanı sıra fiziksel katmanı için WiFi’nin yanı sıra, smartphone’unuzu gerekli olduğu yerde kendisine bağlamanızı sağlayan ağlar birbirine uydurmanıza olanak sağlayan dağıtılmış bir iletişim sistemidir. Diğer araçların verilerini göndermeleri için hub. Cellsol’ün yanı sıra, daha önce hacker-samimiyeti yanı sıra, bu tarzın niyetlerinden biri, bir SX1276 modülünün yanı sıra bir SX1276 modülünün yanı sıra herhangi bir gadget’ın tam olarak nasıl olduğunu göstermektir. Hücreleriol ağı veya daha büyük gönüllü odaklı hücrelerle çalışan çabalarda yer almaktadır.

Bizim gibi, bizim gibi, bu fotoğrafa bir göz atıyorsunuz, “Bu masamda görmek istediğim bir şey”, [her yerde robotlar], bu gibi bir hidroponik hücre yapmak için STL verilerini yayınladı. Evde, ilgili tüm kodlara ek olarak, bazı demo videoların yanı sıra. Umarım, önerilerimizdeki aeroponik işlerinin miktarı, yalnızca artırılacak! Daha önce iş Eden’i kapsıyoruz, bir HASTADAY ÖDÜLÜ 2017, bir kapalı sera üretmek için aeroponik bir yöntem için ideal bir yöntemdir. Aynı şekilde, sayfalarımızı, donanım mağazası-inşa edilen 3B basılı olanlara kadar olan bir hidroponik işleri de var!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *