Büyükbabanın O-kapsamını, 1960 civarında bir saate

dönüştürmek, [Aaron] ‘nün büyükbabası elini elektronik onarımında yeni bir kariyere denemeye karar verdi. Yine de kaydetmedi, ancak sağlamadan önce güzel bir Heathkit osiloskopu, bir tasarım veya 1 geliştirdi. Büyükbaba’nın elektronik kariyeri hiç çıkmadı, ancak yıllar sonra [Aaron] ‘ın elektronikteki kendi kariyeri için itici güç olarak görev yapacaktı. Şimdi [Aaron], pek çok osiloskop var, ancak yine de büyükbabasının mirasını korumak için bir yöntem arzu etti. Bir OSCILLOCKLOCK bunu yapmak için sadece işti.

Bir osiloskopu bir saatin içine dönüştürmek için programın büyüleyici yönetimi devrelerinin yanı sıra [Aaron] inşa etmeye dikkat çekmiyordu. Sadece daireler kullanan CRT ekranında herhangi bir şekil çizebilecek özel bir yönetim kurulu üretti; Squashing Circles Bir çizgi çizmek, yanı sıra kirişi tamamen bir daire dilimlemek için tamamen keser.

Bu, uzun bir atışla ilk osilloclock dosyası değil. Daha önce bu şaşırtıcı saati tamamen sıfırdan üretti. Yine de, büyükbabanın eski araçlarını kullanmak, bu osiloskopu tekrar faydalı hale getirmek için mükemmel bir yöntemdir, [Aaron], [Aaron], test ekipmanındaki solungaçları kadardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *