DIY masa, herhangi bir şey yoluyla kesildiği gördü, hatalar için yer yok

İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü Zürih’teki Bastli Laboratuarındaki öğrenciler, bir süredir güçsüz ve güvenilmez testereler kullanılarak sıkışıp kalmıştı. Testereler genellikle PCB’ler aracılığıyla kesilirken sıkışmış ve genellikle kullanımı sürüklüydü. Grup üyesi [Mario Mauerer] bodrum katında büyük ve güçlü bir fırçasız motora rastladığında, laboratuarın kesici aletlerini yükseltmenin zamanı geldiğine karar verdi.

Öğrencinin yanı sıra [Lukas Schrittwieser] Motorun gerçekte ne kadar güçlü olduğunu görmek için bir test teçhizatı kurdu ve sonuçlardan memnun kaldı, çift kendi masa testerelerini inşa etmeye başladı. Muhafaza oldukça hızlı bir şekilde sarıldı ve pariteyi güç kaynağını kaynaklandırmaya bıraktı. Birini satın almak yerine, testerelerini güçlendirmek için PSU’yu değiştiren 700W canavar yaptılar.

Görülen videoda görebileceğiniz gibi, gördümün altındaki en iyisi ile çoğu şeyden çiğniyor, ancak öğrenciler, sadece tam eğimde çalışmaları gerektiğinde testere için bir “BOOST düğmesi” ekledi.

Tam olarak parmak ve göz korumasını göstermelerinde tam olarak görmezden gelince, etrafta olmak için müthiş bir küçük bir araç gibi görünür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *