Tesla, ultrasonik sensörleri boşalttığını ve yalnızca Tesla Visions kameralarını

kullanan Tesla, Tesla’nın otomobillerine ultrasonik sensörleri koymayı bırakacağını açıkladı, bunun yerine sadece AutoPilot gibi şeyler için kameralara güveniyor. Adım, Tesla’nın geçen yıl Tesla Vision kameralarını kullanacağını doğruladıktan sonra geliyor.

Otopilot çalışması yapmak için satın almak için Tesla Cars, tarihsel olarak kameraların yanı sıra ultrasonik sensörlerin bir kombinasyonu ile sevk etti.

Electrek, “öne bakan bir radar, araçlarının etrafındaki bir dizi ultrasonik sensör” olduğunu belirtiyor.

Ancak şimdi her şey değişmek üzere, Tesla, insanların otomobil kullanma yöntemini simüle etmenin en iyi yönteminin otomatik pilotun gördüklerini ve daha fazlasını görmelerini görmek olduğu görüşünün olduğu bildiriliyor.

Çok daha fazla verinin daha iyi olacağına inanırsınız, ancak Tesla’nın konsepti, yolların, vizyon tabanlı bir sistem olan ve beyinlerindeki doğal nöral ağlar kullanarak onları gezen insanlar için oluşturulmasıdır. Otomobil üreticisi, bunu sadece kameralar ve sentetik nöral ağlarla çoğaltmanın yanı sıra radar verilerinin sistemi kirletmesine izin vermemenin en iyi olduğuna inanıyor.

Tesla, tasarım s ile tasarım 3’ten ultrasonik sensörleri çıkardığını, tasarımın yanı sıra tasarım X’in 2023’ten başlayarak aynı adımı oluşturduğunu belirtiyor.

Bununla birlikte, bu, ilk başta bazı özelliklerin sunulmayacağını gösteriyor-Tesla onları sonunda ultrasonik olmayan algılayan otomobillere getireceğini belirtiyor. Bunlar arasında Park Assist, AutoPark, Çağırma ve Akıllıca Çağırma bulunmaktadır.

Aynı şekilde denetlemeyi sevebilirsiniz:

İndir: IOS 16.1 Beta 4 halka açık olarak piyasaya sürüldü

Kötü iOS 16 Pil Ömrü Drenajı Nasıl Onarılır [Kılavuz]

İPhone’da Jailbreak iOS 16.0.2 ve iPad Durum Güncellemesi

iOS 16 uyumlu ve desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazları

iOS 16 Gizli Özellikler: 100+ Değişiklik Apple bize anlatmadı

İndir: iOS 16.0.2 OTA Profil Dosyası, IPSW bağlantıları yayınlandı

İOS 16 Final IPSW bağlantılarını indirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, artı [Öğretici] ‘de kuruldu.

Twitter’da veya Instagram’da bize uyabilir ve hatta Microsoft, Google, Apple ve Web’den gelen tüm güncellerde kendinizi güncel tutmak için Facebook sayfamızı sevebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *