Nottingham Hackspace

HackerSpaces (ya da bu durumda hackspaces), son derece etkileyici bir şekilde donatılmış olanlara, bazılarına kadar olanlardan tüm şekillerde yanı sıra tüm şekillerde gelir. [Dominic], bize ikinci kategoriye katı bir şekilde sonbaharda sonbahar olacak Nottingham Hacksası hakkında bilgi vermeye yazdı. Sizi ara verdikten sonra intro videolarına bir göz atmaya davet etmeye davet etmeye davet ediyoruz, ancak kendi konumlarının yanında yaşadığınızı arzu etmeye hazır olun.

Çevrimiçi olarak orada gerçekleşirse, güzel bir cilalı sitenin yanı sıra Intro videosunun yanı sıra, tesislerinde neredeyse 4500 metrekare alana sahipler. Doğal olarak, şimdi her yerde bulunan 3D yazıcılara sahipler, ancak aynı şekilde bilgisayar kontrollü araçlara ek olarak çok daha geleneksel bir çeşitliliğe sahipler. Bunlar arasında bir torna, kaynakçı, CNC router, lazer kesici, hatta temel PCB yapma tesisleri bulunmaktadır. Depolama alanı, hem üye projeleri hem de bisikletler için de dahildir.

Bu yüzden onları kontrol ettiğinizden emin olun. Şimdi yaklaşık 130 üyesi var, ancak doğal olarak sizi orada görmek istiyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *