En havalı homebrew bilgisayar kendi durumunu alır

Şimdiye kadar yaratılan en iyi homebrew bilgisayarlardan birini oluştururken, aynı şekilde fantastik bir durum isteyeceksiniz. Bu, Kivi Mikrobilgisayarları için bir mahfaza inşa ederken [Simon] görevi oldu.

Geçtiğimiz yıl Kivi’ne [Simon] sonucu 1980’lerin ortalarından itibaren yüce bilgisayarı geliştiren sonucu olarak tanıtıldı. İçinde, erken MAC’lerde keşfedilen işlemciye benzer 68008 CPU, yanı sıra amigaz, bir Commodore 64, Ethernet, IDE zor sürücülerin yanı sıra disketlerin yanı sıra disketlerin yanı sıra bir video ekran işlemcisinin yanı sıra 32 bit renk derinliğinde VGA çözünürlüklü videonun sağlanması. Temel olarak, bu bilgisayar 1982’de mevcutsa, ya iğrenç bir şekilde pahalı ya da olağanüstü popüler olacaktır. Büyük olasılıkla her ikisi de şimdi inanıyorum.

Kivi için durum, aseton ile yapıştırılmış, ayrıca bir arkadaş tarafından araba vücut boyası ile boyananın yanı sıra ABS çarşaflardan iyice kesildi. Bu harika bir iş parçası, ancak çaba nails için olabilir; [Simon] Kivi bilgisayarının tarzını yeniden iştiriyor ve ideal olarak, Kivi’nin bir parçasını isteyen herkes için birkaç ek pano döndürür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *