Tesla’nın Ters Çağırma Özelliği Yıl Sonu

Tesla Şoförleri, şirketin son teslim tarihine ulaşmayı başarması durumunda arabalarını bırakıp yıl sonuna kadar park edip park etmek olabilir. Geçmiş deneyimler göz önüne alındığında, bu bir verilenden uzaktır.

Ters Summon özelliği, CEO Elon Musk tarafından Temmuz 2020’de ilk kez alay edilen bir şey.

NotateSlaapp.com, Musk’un daha sonra özelliğin önümüzdeki dört ay içinde geleceğini söyledi – ancak iki yıl sonra henüz gerçekleşmedi.

Ters çağırma akıllı çağırmanın tam tersidir. Smart Summon size bir park yerinden size sürücüler yaparken, ters Summon’u etkinleştiren kullanıcılar, Tesla’larını bir yere bırakacak, muhtemelen bir alışveriş merkezinin girişine en yakın ve daha sonra bir park yeri bulacaklar.

Şimdi, Autopilot hareket planlaması yöneticisi Paril Jain, özelliğin “bu yılın sonundan önce” geleceğini doğruladı, Musk teknolojiyi zaten kullandığını söyledi. İyi çalıştı, “Şiddetli yağmur, kar, toz gibi her türlü havada doğrulamamız gerektiğini” söyledi.

Önceki raporlar, ters Summon’un insanların arabalarından çıkmalarına izin vereceğini ve daha sonra üç seçenekle park etmek için bir yer bulmalarını sağlayacağını gösteriyor; “Girişe en yakın, yakınlarda bir araba dönüşü ve kapı dings’e neden olan sıkı noktalardan kaçınmak isteyenler için otoparkın sonu.” Musk ayrıca sürümün Kasım ayı başlarında olabileceğini doğruladı.

Ayrıca kontrol etmek isteyebilirsiniz:

İndir: IOS 16.1 Beta 4 Halka açık lansman olarak yayınlandı

Kötü iOS 16 Pil Ömrü Drenajı Nasıl Düzeltilir [Kılavuz]

İPhone ve iPad Durum Güncellemesinde Jailbreak iOS 16.0.2

iOS 16 Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazları

iOS 16 Gizli Özellikler: Apple’ın bize anlatmadığı 100+ değişiklik

İndir: iOS 16.0.2 OTA Profil Dosyası, IPSW bağlantıları yayınlandı

İOS 16 Final IPSW bağlantılarını indirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, artı [Eğitim] ‘e yükleyin

Bizi Twitter’da veya Instagram’da takip edebilirsiniz ve Microsoft, Google, Apple ve Web’den kendinizi en son herkeste güncel tutmak için Facebook sayfamızı bile sevebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *