Google, yeni Pixel 7’yi ve birkaç renkte 7 Pro Durum’u tanıttı

Google, bugün daha önce yeni Pixel 7 ve Pixel 7 Pro gadget’larını ortaya çıkardı, aynı şekilde, işletmenin bazı yeni olduğunu doğrulandı. Sunacak durumlar da.

Çift tonlu tasarımları işleyen Pixel 7 durumları da dahil olmak üzere, eşleşen renkleri içeren bir dizi yeni durum sunulmaktadır.

Bu, kasa için temel bir renk alacağınız anlamına gelir, ancak hacim ve diğer düğmeler farklı şekilde renklendirilir. Renk de Pixel 7 Pro’nun arkasındaki video kamera çubuğuna da eşleşecektir.

Önceki Pixel 6 durum stilinden de dikkat çekici bir değişiklik daha var, yenileri arkadaki video kamera alanına pahlı bir kenar içeriyor. Bu, telefonun tutulmasını kolaylaştırır ve parmağına daha az keskin olur.

Yeni durumların tümü, Chalk, Obsidian ve Hazel’de sunulan Pixel 7 Pro ile çeşitli renklerde sunulmaktadır. Yeni Pixel 7 için bir durum satın alanlar, Tebeşir, Obsidiyen ve sadece 29 $ olarak belirlenen maliyetli limon otu arasından seçim yapabilir ve bu da bize duyarlı olabilir.

Tüm durumlar şimdi ön sipariş vermek için sunuluyor, aynı zamanda büyük olasılıkla telefonların kendileriyle aynı zamanda görünmelerini bekleyebilirsiniz. Bu 13 Ekim ya da anlamına gelir.

Kendi durumunuzu almak istiyorsanız, doğrudan Google’dan satın alabilirsiniz.

Aynı şekilde denetlemeyi sevebilirsiniz:

İndir: IOS 16.1 Beta 4 halka açık olarak piyasaya sürüldü

Kötü iOS 16 Pil Ömrü Drenajı Nasıl Onarılır [Kılavuz]

İPhone’da Jailbreak iOS 16.0.2 ve iPad Durum Güncellemesi

iOS 16 uyumlu ve desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazları

iOS 16 Gizli Özellikler: 100+ Değişiklik Apple bize anlatmadı

İndir: iOS 16.0.2 OTA Profil Dosyası, IPSW bağlantıları yayınlandı

İOS 16 Final IPSW bağlantılarını indirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, artı [Öğretici] ‘de kuruldu.

Twitter’da veya Instagram’da bizimle uyabilir ve hatta Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son herkese güncel kalmak için Facebook sayfamızı sevebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *