Ev Mağazası için DIY Forklift

[Robert], bir metal döküm bir metal döküm yapar ve elbette yüzlerce kilogram kum, hurda ve diğer malzemeleri taşıyan anlamına gelir. Kaçınılmaz sırt ağrısına büyük bir hizmetle geldi: yarım ton civarında bir palet taşıyabilen küçük, atölye-boyutlu bir forklift.

Bu forklift için gerçek yapı ipliğinde, [Robert] tasarımı incelemektedir. Asansör, 30 “x 7 ‘kapı çerçevesinin içine sığacak şekilde geliştirilmiştir, ancak operatörün kafasına yüzlerce kilou kaldırma yeteneğinden çok daha fazlasıdır. İki araba pilinin sunduğu gücü olan iki elektrikli tekerlekli sandalye motoru tarafından sürülür. Çatalları devralmaya başlayan bir akıllı bir mühendislik var: Direk üzerine bir menteşe yerine, [Robert], çatalları açılı olarak arka tekerlekler üzerinde doğrusal bir aktüatör kullandı.

Harika bir yapıdır ve [Robert] metal döküm yaptığı için, gerçekten yapıya ekleyen bir sürü özelleştirilmiş metal işi var. Mola verdikten sonra [Robert] ‘nin forkliftinin bir videosunu görebilirsiniz. Bir palet aktarma, 5 galon kova ile bir diğerinden bir diğerine geçti. İş uzun sürmez ve herhangi bir kaldırma gerektirmez, bu yüzden bu yapı için [Robert] ‘e teslim etmeliyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *