İşte altmış RGB pikselini

kullanan bir saat, son derece cilalı bir sanat eserinden etkilenen bir iş. [Tobias], bir saatte her dakika bir ışık kullanan kendi RGB LED saati üzerinde çalışıyor. Equinox saatini gördükten sonra işe başlamak için etkilendi. Bir kişinin her LED için biraz PCB’yi kullandığı gibi, her ışık için difüzörlerin yanı sıra akrilik bir çerçevenin yanı sıra akrilik bir çerçeve de bulunur. LED piksel dizelerinin ortaya çıkmasıyla bunlardan birini kendiniz için bir araya getirme, biraz daha kolay olmaya başladı.

İşin önemli kısmı, her bir rakam arasında parmağını, ışıkları tamamen alan için tamamen alan lazer kesim kontrplak çerçevesidir. Her piksel, arduino tahtası, çerçevenin merkezine yönlendiren Arduino kartı ile sıcak yapıştırılmıştır. Bu ışıklar inanılmaz derecede parlakdır, bu yüzden [TOBIAS] aynı şekilde, sistemin ortam ışığını belirlemesini ve piksel parlaklığını buna göre modüle etmesini sağlayan ışık bağımlı bir direnci dedi.

İş yayıncısına dört bölüm var, bu yüzden tüm cesur detayları almak için satın almak için uzun zaman harcadığınızdan emin olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *