HASTADAY ÖDÜL GİRİŞİ: Arduino Serpin Dayanıklı Tuvalet Köpüğü

Bazı evrensel insan deneyimleri var, en azından halka açık değil. Bunlardan biri kendi evinizde olacaksınız, bu da bu konuda konuşmanın isteksizliğimizdir, bunu bir fırın sisinde ve argo sözcüklerine çevreledik. Tuvalet, Lavabo, John, Dunny, Khazi, Bog, ya da telefon edersen, günlük hayatının bir parçası.

Hackaday Ödül Girişi için, [Vijemiller] en küçük alanını ele geçirdi. Görüyorsun, onun için, deneyimin baş korku korkunç splashback ile yatıyor. Evet, biraz mermi gücü attı, eski sağrı bir parça nemli tarafta bırakır. Bu yüzden bazı yapımcı ustalıkla ilgili olarak ele alındığında ve ayrıca bir sabunun karışımını enjekte eden bir Arduino-Kontrollü Köpük Jeneratörü ve ayrıca gliserin su sıçrama sönümleyici bir ton köpüğü ile doldurmasını sağladı. Arkaya inatsızlık kaçınıldı.

Parça listesi, köpüğün bir fish depolama tankı havalandırıcı tarafından üretildiğini, bir Güç transistörüyle bir Arduino uno tarafından tahrik edilen bir rölenin tetiklenmesi. Bir solenoid valf akışı kontrol eder ve aynı zamanda çok fazla vinil boru kancası her şeyi bir araya getirir. Bir telefondan gadget’ı yönetmek için bir uygulamaya sahip bir HC / 06 Bluetooth modülü bulunmaktadır. Yine de ARDUINO kodu yayınlarken, uygulamaya bağlantı yoktur. Jolly bir tezgahın arsız bir şekilde yerleştirilmesi de dahil olmak üzere birçok resim var ve ayrıca sadece olabileceğimize dair bir atış, köpük banyo etrafında taşan bir metindir. Gadget’ın mizahi bir sunumu için molanın altına koyduğumuz videoyu ortaya koydu.

Bir tuvalet köpüğü Hackaday’da yenidir, ancak daha önce birkaç lavatör işimiz vardı. Bu, bir Arduino tasarruflu su, örneğin, banyo eğitimli bir kedi için otomatik yıkama.

HackaDayPrize2017 şunlardır:

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *