en iyi 10 en iyi hack sahneleri, yanlışlıklar hakkında şikayet etmenin yanı sıra eğlencelidir. Ancak abur cubur gibi. Ayrıca sağlığınız için çok zayıf. Yüksek talep nedeniyle 2’ye ek olarak, Filmler / TV’de Hacking Hacking’in ilk 10 porsiyonunu yaptık. Şimdi harika şeylerin zamanı geldi. Beyninizi canlandıran sağlıklı pozitif tasviri hissetmenin yanı sıra içeri alın.

İşte yorumlarınızı ve geri bildirimlerini temel alarak, hacklemenin ilk 10 en iyi tasviri. Bize ne kaçırdığımızı anlamamıza izin verdiğinizden emin olun, çünkü o kadar büyük olasılıkla bırakılan bazı harika olanlar var.

10 Orijinal parlak – buzlu para hile.

Bir jeton şeklinde kuru buz. Gösterilen otomatlarla mümkün görünüyor. Komik kadar akıllıca. Ancak, bu işe yaradığı gerçeğini hiç görmedim, bu yüzden belki de dahil olmak üzere yanıldım.

09 filmlerde nmap.
Sevgili film insanları yapıyor. En yakın BT adlığı olarak 5 saniye sürer “Adı Bazı araçlar, insanlar güvenlik için kullanır”. Sonra bu araçların birkaç ekran görüntüsünü alın. Sadece grafik tasarımcılara para kazandınız, filminiz aniden sadece bazı güvenilirlik kazandı.

08 Sosyal Ağ.
Her şey potansiyel olarak hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

07 Bourne Ultimatum
Birisi biraz ödev yaptı! Postfix, ssh, nmap bir bash kabuğu görüyoruz. Bir yönlendiricinin MAC adresini de değiştirdiği bir sahne olduğuna inanıyorum, ancak keşfedemiyorum.

06 Orijinal Brilliant – [Laslo] Oyun Oyun
Genellikle aşırı bir Hokey sonu olarak görevden alındı, [Laslo] filmin sonunda bir çekilişten kazanç dolu bir römorkla ortaya çıktı. Bu biraz Hokey, ancak aynı şekilde Caltech’teki gerçek olaylardan da dayanıyor. Caltech’teki Caltech’teki bazı kursiyerler, McDonald’ların “istediğiniz kadar sık ​​gördüğünüz” tarafından tutulan bir çekilişe olan çizgiye sahip olduğunu keşfetti. Bunların yanı sıra, 1,2 milyon kez. Sonunda bir araba dahil olmak üzere 10.000 $ değerinde ödül kazanıyor.

05 Wargames – PaperClip Payphone
Evet, Minds’de sakalın? Çok sayıda, büyük olasılıkla bu kesin şeyi gerçekten yaparken aklınızda bulundurun. Hoparlör yuvası ile paralar arasında bir köprü tetiklemek, tamamen ücretsiz bir telefon görüşmesine neden olur.

04 Phoenix Uçuşu
Film sürümü oldukça cheezy oldu. Ancak, çekirdek hikayesi doğrudur. Bir uçak çarptı, ayrıca molozdan yeni bir uçak ortaya çıktı.

03 spor ayakkabı.

Sosyal mühendisliğin büyük örnekleri. Hiçbir şey pizzadan ve balonlardan çok daha verimli değildir.

02 Wargames
Savaş araması var. Filmden önce iyi biri var, isim hızla kabul edildi.

01 MacGyver
Evet, aptalca, ancak bunun bir kaçının işe yarıyor. Adı, Arnavut kaldırımlı bir araya gelince eşanlamlı olmaya başladı, bu yüzden bu turu kazandı. Her bir Hack ile birlikte oynamanın yanı sıra, hangilerinin mümkün olduğuna inandığınızı görürseniz, tam bir listeyi burada keşfedebilirsiniz (bir nedenden dolayı Firefox’ımda çalışmıyor).

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *