bakış açısıyla kendi kendine yeten, hızlandırılmış teçhizat braves, bu görüntüde kavramak biraz zordur, ancak bu donanımın tümü yerden otuz ayak monte edilir. Bu hızlandırılmış fotoğraf kutusu, Gidişleri dosyalamak için güneşten ve bir ahududu PI’sinin yanı sıra kullanılmasını sağlar. Teçhizat, on sekiz ay boyunca yetmiş bir dönümlük oluşturma alanında gelişmeyi kaydetmek için [Patty Chuck] tarafından geliştirilen üçten biridir. Yukarıda bağlantılı galeri, işten iyi gösterir, ancak reddit ipliğinde çok daha kapsamlı bir metin açıklaması keşfedilir.

Resimde gösterilmeyen şey, kutuyu güçlendiren bir güneş aralığıdır. Yüklendiklerinde sitede yardımcı programlar yoktu. Güç kaybına karşı korunmak için, işaretlemeye devam eden bir donanım rtc vardır. Ahududu PI, çalışma günü boyunca her beş dakikada bir Nikon D7100 video kamerasını değiştirmek için GPIO pimleri kullanır. Tekrar kapatmadan önce bir resim çeker. Aynı şekilde bir sıcaklık sensörünü ve gerektiğinde sirkülasyon fanlarını harekete geçirir.

Proje 18 ay içinde gerçekleştirildiğinde videoları yayınlamayı planlıyor. Onları görürseniz, bu yazıyı aklınızda bulundurun, bize link gönderin, güncellemeyi yayınlayacağız.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *