Hackeday’da olmak için yeterince zorlamadınız mı?

Projeleriniz sadece çalışmak istemediklerinde keşfedilecek çok daha fazlası var. Hataların öğütülmesi, karabaşları geçerken ve Gotchas’u keşfetmek gerçek hack know-how nasıl geliyor. Ancak çoğu insan başarısızlıklarını belgelemek için motive olmaz. Bunu değiştirmek istiyoruz.

Başarısızlığı gösteren yeni bir haftalık özelliği ortaya çıkarmak istiyoruz … iyi belgelenmiş başarısızlık. Ama mallardan vazgeçmenize ihtiyacımız var. Blogunuzdaki başarısız olan deneyiminizi yazın, başlıktaki [başarısız] ile proje forumlarımıza gönderin, yoksa sadece bir e-postadaki her şeyi yazabilir ve bize gönderebilirsiniz. Hangi şekilde seçtiğinizi, bizi ön sayfaya yapmak istediğinizden bahşişmeniz gerekir (hadi, hatta işe yaramadığından pretting değil!). Zaten iyi belgelenmiş projeyi biliyorsanız, projeleriniz olmasalar bile bu linkleri de gönderirsiniz.

En az bir tanımlayıcı görüntüyü eklediğinizden emin olun – anlık görüntüler, diyagramlar, şemalar, screencaps, hikayeyi adil bir oyundur. Size burada olduklarını göstermek için, favori başarısız olan projelerimizden birkaçı.

Su hasar görmüş Kayaking Datalogger

Robotik bir çim biçme makinesi inşa etmemek nasıl

terk edilmiş kart karıştırma makinesi

Tüm bu projelerin tümü yanlış isstepleri gösteren ilginç fikirler olduğunu belirtmek isteriz. Becerilerinizi bir hacker olarak ezemeyeceğiz, ancak bunun yerine, dersleri kutlamak ve fikirlerin paylaşılmasını ve aksi halde mahkum olan projelerden gelen fikirlerin paylaşılmasını headlding.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *