Portable Jacob’un merdiveni ne zaman … Bilirsiniz … Portable Jacob’un merdiveni

ne zaman taşınabilir bir Jacob’un merdiveni gerekir? Bilmiyoruz, ancak açıkçası [Mitxela] bir tane olmadan evden (veya laboratuvarı) bırakmak istemiyor. Bu yüzden bir batarya üzerinde birkaç dakika çalışan taşınabilir bir sistem geliştirdi. Video’da (aşağıya bakınız), sigorta olduğunu iddia etmeyi düşünmeyeceğini, şimdiye kadarki en küçük Jacob’un merdiveni olduğunu iddia ettiğini iddia etti, ancak bir yarışmacı olabileceğine inanıyordu.

Batarya, bir lipo hücresidir ve dört dakika kadar sürebilir, [Mitxela], transistörlerin en çok zamanında bu kadar zamanında yapamayacağını açıklar, yerleştirdiği sıcak lavabolara rağmen Bütün gadget, 17mm kalınlığında 45mm karedir. Tabii ki, teller biraz yükseklik (yaklaşık 150mm toplam) ekler.

İçeriden çok daha fazlasını görmek istiyorduk, ancak bunun tipik Uzak Doğu kaynaklarından elde edebileceğiniz uygun fiyatlı yüksek voltaj modüllerinden birini kullandığımızı varsayıyoruz – ya da en azından-bu olabilir. Gerisi sadece lazer kesimin yanı sıra işçilik.

Daha önce (eski canavar filmlerin dışında) onlarla karşılaşmadıysanız, bir Jacob’un merdiveni, yüksek gerilimin, dar boşluğun altından havayı aşağıya doğru beslemesini sağlar. İyonize hava, yükselmelerin yanı sıra, mevcut olanların yanı sıra, elektrotlara rağmen daha da ayrılıyor. Tabii ki, bu, sıfır gee alan istasyonunuza girmemeniz gerektiğini ima ediyor.

Portable Jacob’un merdivenlerinin benzersiz olduğuna inanabilirsiniz. Döner, değil. Basit bir şey istiyorsanız (ve muhtemelen taşınabilir değil), bundan daha basit olamazsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *