Soğuk bir Cathode Audio Visualizer

Son olarak, soğuk katot lambaları, bilgisayarınızın içini aydınlatmaktan veya kırbaçınızı ortaya çıkabilecek gibi görünmesini sağlamaktan çok daha fazla şekilde kullanılabilir. [James], invertöre giren voltajın farklı olup olmadığını buldu, sadece belirli bir miktar tüpü aydınlatır. Bir Hacker’ı büyüleyici bir gözlem sağlayın ve bunun yanı sıra, nihayetinde gerçekten harika bir şeyle gelecek. Bu durumda, floresan tüpler tarafından öngörülemeyen şeyler yapan soğuk bir katot ses görselleştiricisidir.

Geliştirilen detaylar biraz kakanın, ancak [James] ‘ın bir imgur albümünü koaksiyel bulabildik. TDK CCFL invertörleriyle değiştirilen bu 20 “CCFL ışıklarını stokla kullanıyor.

Bu gelişmenin dijital yönetimi, bir Arduino Mega ve ısmarlama bir kalkan tarafından tedarik edilir. Grafik EQ’un bir MSGEQ7 çipi tarafından sağlandığını ve invertörlerin kendilerinin kendilerinin Mega’nın PWM pinleriyle güçlendirildiğini tahmin ediyoruz. Bu, 9 Nixie Grafik EQ, sadece çok daha büyük bir şey gibi harika bir şey. [James] bu yapının daha büyük bir versiyonunu planlıyor, Mega Spektrum’u ve uygun bir yazma ile birlikte geliştiğini görmek için sabırsızlanıyorum.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *