2013 Açık Donanım Zirvesi Rozeti, Epaper ekranı

, açık donanım için bu çekici parçaya bir göz atın. Bu yıl açık donanım zirvesinde boynunuzun etrafında kullanacaksınız. WYOLUM, ekranın yanı sıra panolar için stüdyoların yanı sıra rapaper ile birlikte çalıştı.

Buna, hem bir Arduino hem de Arduino kalkanı olarak adlandırılıyor. Bir dizi farklı güç seçenekleri vardır; Boynunuzun etrafındaki güç kaynağını takmak istiyorsanız, jeton hücresi, mikrous, popülasyonsuz namlu krikosu veya kordon terminalleri. Yukarıda gören beş kısa süreli basma düğmesini görebilirsiniz, ancak arkada, microSD kart yuvasını, jeton hücresini korumak için bir güç düğmesi ile birlikte keşfedeceksiniz.

Hızlı bir görünüm için aşağıdaki videoya göz atın. Kimlik bilgileriniz olarak hizmet vermenin yanı sıra, seminer rutini önceden yüklenmiştir. Tabii ki, bu, bu açık kaynaklı bir tarzdır, böylece şematik, tahta sanat eserleri ve yukarıda bağlantılı sayfadaki kodla kazabilirsiniz. Oh, yanı sıra ilk hack zaten çekildi. İşte rozet okuma suçunun yanı sıra ceza.

Seminer rozetlerinin konuşması, def con bu hafta başlıyor. HASTADAY WRITER [Eric Evenchick], etkinlikte Rozet Hacking’ün birkaçına bakma ihtimalinin olduğu gibi orada olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *