Amazon Dash Button PWN3D

Amazon çizgi düğmesini duymadıysanız, kedi videolarını izlemenize ve bize katıldığınıza sevindikten memnuniyet duyarız. Sadece seni hızlandırmak için: Amazon Dash butonu, tembel kıçınızı, çamaşır makinenizin yakınında bir şeye yapıştırılabilmesi gereken “çizgi düğmesini” iterek daha fazla çamaşır sabunu daha fazla çamaşır sabunu sipariş etmenizi sağlayan küçük bir kablosuz cihazdır. Düğmenin basılması, “bittiğimiz şeyler satın almak” olarak bilmek için kullandığımız bağırsak anahtarı sürecini harekete geçirecek, ancak Amazon sayesinde artık tüm hayatımızı fiziksel olarak sıfır kimlik bilgilerini alan bir çeşitlilikle karşılayabiliriz. itmek. Bunun bir sorun olduğunu göremiyoruz.

Bu fantastik küçük cihazlar için gerçek bir kullanım bulmak için bir topluluk olarak belirtilen bir topluluk olarak söylemeye gerek yok. [Maximus64] Bu donanımı en uygun şekilde etkinleştirmek için oldukça güzel bir iş çıkardı. Çizgi düğmesi için gördüğümüz hacklerin çoğu fiziksel basma düğmesini kaldırın ve bir tür sensör ekleyin. Düğmeyi bir sensörle değiştirmek, düğmeden buluta veri göndermek için WiFi bağlantısını kullanır. Amazon’dan daha fazla << Ürün >> sipariş etme düğmesi yerine, bir sensör, köpeğinizin köpek kapısından +1 daha fazla kez geçtiğini bilmenizi sağlayan bir sayacı artırmak için bir sensör tetikleyebilir.

[Maximus64], BroadCom IOT’u Wiced SDK’yı düğmeye takarak ters şekilde çalışan çizgi düğmesine sahiptir. Çizgi düğmesini bir alıcı olarak kullanıyor ve [Maximus64], dizüstü bilgisayarından “tüm iyi” sinyalini Dizge Düğmesine Garaj Kapısı’na, mola sonrası videoda görebileceğiniz garaj kapısı açılıyor. Bunu, Çizge düğmesinin orijinal kullanımından çok daha kullanışlı buluyoruz. [Maximus64] GitHub Repo’nun ReadMe.md dosyasındaki talimatlara sahiptir, böylece çizgi düğmesini bu şekilde hackleyebilirsiniz.

[Maximus64] dahil olmak üzere oldukça az sayıda Amazon Dash Button Hack’i gördük.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *